טיפול לכאבי ראש, מיגרנות וקלסתר הדק

הידעתם? קרוב ל-20% מהאוכלוסייה סובלת מכאבי ראש ומיגרנות – ילדים ומבוגרים כאחד. נשים סובלות ממיגרנות עד פי 4 מגברים, כאשר גברים הם קבוצת הסובלים המרכזית של תופעה המכונה קלסתר הדק (כאב ראש מקבצי). כאבי ראש ומיגרנות הם למעשה אחת מבעיות הבריאות הנפוצות בעולם שטרם נמצאה להן הסיבה המדויקת ומכאן שאין באמת דרך אחת יעילה ובדוקה לטפל בהן. ובזמן ש-80% מהאנשים הנוטלים משככי כאבים באופן קבוע מדווחים שהם אינם מרוצים מהיעילות שלהם, מחקרים רבים מצאו את הרפואה הסינית כפתרון הטוב ביותר לטיפול בכאבי ראש, כאשר היא מתמקדת באיתור הבעיה ועקירתה מהשורש, שילוב בין דיקור, צמחי מרפא ושיאצו לבין שגרה בריאה ותזונה נכונה כך שכל אחד ואחת יוכלו להשיב לעצמם את איכות החיים אחת ולתמיד.

לפי תורת הרפואה הסינית, בדרך כלל אזורי הכבד וכיס המרה, הקיבה, המעיים ושלפוחית השתן גורמים לבעיה, כאשר פגיעה באחת המערכות הללו גורמת לכאב להתבטא על ידי הלמות חזקות ולחץ בצידי הראש, הרקות, הגבות והמצח. גם חוסר בפעילות ספורטיבית ומזונות כמו אוכל שומני ומטוגן, מאכלים חריפים, מתוקים, בשר אדום, גבינות ואלכוהול תורמים להיווצרות של כאבי ראש חמורים.

אמצעי הטיפול בכאבי ראש

דיקור, שיאצו וצמחי מרפא

הרפואה הסינית מתבוננת בגוף האדם כמכלול שלם והרמוני, כאשר כל מערכת אמורה לבצע ברמה אידיאלית את תפקידה כראוי. היא בוחנת את הגוף דרך סימנים חיצוניים ועל סמך תלונות המטופל ועושה שימוש בהפעלת נקודות לחיצה בגוף, מחטים זעירות ורקיחת צמחים טבעיים כדי לאפשר לנוגדנים הטבעיים להשתחרר ולהילחם בכאבי הראש, תוך איתור של המקור המחולל אותם. כך, על ידי שילוב בין מספר טכניקות אפקטיביות המותאמות אישית למטופל, יהיה ניתן להשיג הקלה משמעותית בכאבים כבר מהטיפול הראשון ואף להעלים אותם לחלוטין.

המטופלים מספרים

ליונתן יש ידי זהב, באתי אליו מספר פעמים לשיאצו, הטיפול שלו מדהים ומסור. תמיד מקשיב ונותן מקום מאוד מכיל, וגם מלווה הרבה מעבר לטיפול עצמו. ממליצה בחום!

היחס של יונתן מעולה והוא נותן יחס חם ואדיב בכל טיפול…
הגעתי עם כאבי צוואר שמרגישים הרבה יותר טוב לאחר טיפולים עם יונתן.ממליץ בחום !

יונתן הוא מטפל נפלא. יש לו מגע מאוד מדוייק ורגיש, הוא יודע להקשיב ולהכיל ויש לו אינטיליגנציה טיפולית מעולה. מומלץ מאוד מנסיון, תמיד שמח לבוא לטיפול.