טיפול לכאבי גב: לקבל את שגרת החיים במתנה

הרפואה הסינית מקפידה לאבחן את כלל הנסיבות שעלולות לאפיין את הכאב הנקודתי שאתם חווים ולטפל בו, במקביל למציאת גורם הבעיה. פעמים רבות ייתכן שמקור הכאבים בכלל יהיה באזור אחר בגוף וכתוצאה מפציעה אחרת, כאשר יש חשיבות גבוהה מאוד גם למצב הנפשי שהאדם הסובל כאבים חווה, מאחר ותחושות שליליות וטראומות מודחקות עלולים להתבטא בקלות בכאבים בגב. כמו כן גם הקניית אורח חיים בריא וביצוע פעילות תנועתית מסוימת שתקנה הרגלי תנועה ויציבה נכונים יוכלו למנוע את הכאבים לטווח הארוך ולהעלים אותם, באופן שעשוי אפילו לפטור אתכם מהצורך בניתוח גב.

הטיפול מתבצע באופן אישי כאשר לכל אדם נכונה שיטת טיפול שונה לגמרי. זכרו תמיד שהגב הוא החוסן, היציבות והתמיכה של כל הגוף ולכן אל תזניחו את התחזוקה השוטפת שלו והקפידו תמיד להתייחס אליו כאילו הוא נמצא מלפנים.

אמצעי הטיפול בכאבי גב

דיקור ושיאצו

דיקור סיני כבר הוכח פעמים רבות בעולם הרפואה כיעיל ביותר עבור כאבי גב כרוניים ודלקות בגב, כאבי שרירים ופרקים, בלטים, פריצות דיסק ועוד. הרפואה הסינית רואה בגוף כמקור אנרגיה המורכב מיין ויאנג – שני כוחות מנוגדים זה לזה ממש כמו חום וקור/ אור וחושך.

כאשר האנרגיה זורמת בגוף דרך המסלולים שבו, המכונים מרידיאנים, היא אמורה להגיע ליעדה במערכות הגוף השונות באופן חלק ותקין אך לעתים נוצרת חסימה של הזרימה באזור מסוים, שבו מופיע כאב חזק ובהתאם לעוצמת החסימה. התוצאה המתקבלת היא הופעת כאב גב בכל דרגת חומרה אפשרית, כאשר על הרופא הסיני מוטלת האחריות לברר היכן נמצאת החסימה ולשחרר אותה באמצעות טכניקות שונות, שנועדו לעורר את המרידיאנים ולגרום להם להפיק נוגדנים מתאימים כדי להילחם בבעיה. ניתן לשלב יחד עם הדיקור גם שימוש בצמחי מרפא סיניים הנרקחים לכדי פורמולה אישית ושיאצו, המפעיל מניפולציה ולחץ על המרידיאנים בנקודות אסטרטגיות בכדי לשחרר את החסימה, לעתים ללא שימוש כלל במחטי הדיקור.

המטופלים מספרים

יונתן עם מחט הקסמים טיפל בי סדרת טיפולים שיצאתי ממנה אדם חדש בזכותו

יונתן מטפל בי כבר חצי שנה הוא עזר לי המון, תודה רבה יונתן!!

קסם שקשוב לליבו של האחר. מרפא של אהבה ונפש תמיד שמחה להפקיד את כולי בידייך . תודה על טיפולים מרחיקי לכת על ההקשה האיכפתיות והדיוק. מחכה לשבוע הבא 🙂