נעים מאוד, שמי יונתן זלוף, בן זוג לענבל ואב לזהר,

מטפל ברפואה סינית – דיקור, שיאצו וצמחי מרפא.

אני מאמין שיש קשר עמוק בין הגוף והנפש, ושהטיפול הגופני הטוב ביותר הוא נפש בריאה. ולהפך. בטיפולים שלי אני משלב בין שני העולמות, נוגע בגוף ובנפש, מתוך הקשבה וכבוד לשניהם, במטרה להחזיר את האיזון הטבעי ליצור השלם שאנחנו, כבני אנוש.

החיבור הזה בין העולמות הוא גם מה שגרם לי להשתתף בקורס חובשים של מד"א, במהלך לימודי הרפואה הסינית. היכולת לחבר בין שני סוגי הרפואה, ולבחור את הידע הרלוונטי בכל מקרה לגופו, מאפשרת לי כמטפל ראייה רחבה ועמוקה יותר.

למדתי רפואה סינית, דיקור וצמחי מרפא בקמפוס ברושים במשך ארבע שנים, ושיאצו במשך שלוש שנים. כאמור, במקביל ללימודים האלה, עברתי קורס חובשים במד"א והתנדבתי כחובש פעיל בארגון, תוך כדי הלימודים בקמפוס.

אל הרפואה הסינית הגעתי בעקבות מקרה אישי, שבו נרפאתי ונמנעתי מהצורך לעבור ניתוח, באמצעות עבודה ששילבה מגע, דיקור וצמחי מרפא. הסיפור האישי שלי גרם לי להבין את העוצמה ואת האפשרויות הגלומות בחוכמת הרפואה הסינית, ולהתמסר לדרך שלה.

בקליניקה אני משלב בין טכניקות ותפיסות עולם, על מנת להביא את המיטב שביכולתי לתת לך, למען ריפוי עמוק, משמעותי וארוך טווח, שמהותו איזון בין הגוף והנפש שלך.

המטופלים מספרים

יונתן הוא מטפל נפלא. יש לו מגע מאוד מדוייק ורגיש, הוא יודע להקשיב ולהכיל ויש לו אינטיליגנציה טיפולית מעולה. מומלץ מאוד מנסיון, תמיד שמח לבוא לטיפול.

יונתן עם מחט הקסמים טיפל בי סדרת טיפולים שיצאתי ממנה אדם חדש בזכותו

עדינות, רגישות, ידע, וטיפול מצוין שמסייע ,
ממליצה בחום

יונתן מטפל בי כבר חצי שנה הוא עזר לי המון, תודה רבה יונתן!!

יש ליונתן אינסוף של הכלה וסבלנות, זה תמיד מרשים אותי
הוא כל כך אוהב את מה שהוא עושה, מאמין ומתלהב בתשוקה גדולה
שזה גם מאוד מרשים. ואף בעיני מוסיף הרבה לתחושה שיוצאים איתה בסוף.

קסם שקשוב לליבו של האחר. מרפא של אהבה ונפש תמיד שמחה להפקיד את כולי בידייך . תודה על טיפולים מרחיקי לכת על ההקשה האיכפתיות והדיוק. מחכה לשבוע הבא 🙂